Центр жіночого здоровя «ДіваМед»

Це медична клініка, де кваліфіковані лікарі допоможуть у вирішенні багатьох хвилюючих Вас проблем.  Широкий спектр медичних послуг  клініки дозволяє отримати повну та якісну медичну допомогу в області:

Консультаціі та амбулаторне лікування:

  • Акушерство і гінекологія
  • Кардіологія
  • Неврологія
  • Терапія
  • Ендокринологія
  • Сімейна медицина
  • Онколог-мамолог

Ультразвукова діагностика
Загальна діагностика

Лабораторні дослідження

Центр жіночого здоров’я «ДіваМед» гарантує професіоналізм лікарів, індивідуальний підхід, уважне ставлення до кожного пацієнта. У нашій клініці є можливість в одному місці проконсультуватися у необхідних спеціалістів, здати будь-які медичні аналізи та отримати лікування, що позбавить Вас стомлюючого відвідування різних медичних центрів у пошуках потрібного лікаря та зекономить ваш час.

З лікуючим лікарем медичного центру Ви зможете обговорити хвилюючі Вас питання та проблеми, скласти індивідуальний план попереднього обстеження, необхідних консультацій і наступного лікування.

Досвід наших лікарів дозволяє використовувати в роботі всі можливі сучасні традиційні  методи лікування. Спеціалісти центру працюють на основі наказів та рекомендацій МОЗ України, керуються рекомендаціями ВОЗ, рекомендують обстеження в тих об'ємах і тими методами, яких достатньо для розуміння будь-якому традиційно практикуючому лікарю у світі. Це в тій же мірі стосується використання лікарських засобів.

Попередній запис забезпечує прийом лікарем у зручний, визначений Вами час. Зателефонуйте у центр жіночого здоров’я «ДіваМед» та поставте запитання, які Вас цікавлять. Контактну інформацію для запису на прийом і схему проїзду до медичного центру можна знайти тут. 

 mce_src=

 mce_src=

 mce_src=